Kontakt

Pisarna v Innsbrucku

Herzog - Friedrich - Straße 15
6020 Innsbruck , Avstrija

+43  512  5885890
 

Pisarna v Bolzanu/Boznu

Viale Druso / Drususallee 1
39100 Bolzano / Bozen,  Italija

Tel:  +39  0471  055357
Fax:  +39  0471  055359
 

Kontakt za zadeve, povezane z mediji in komunikacijami: communications@alpconv.org

Alenka Smerkolj, generalna sekretarka (CV)
Jeziki: slovenščina, angleščina, francoščina, španščina, italijanščina
Izobrazba: jezikovne študije francoščina in španščina (Ljubljana, Slovenija)
+43 (0)512 588 589 0
alenka.smerkolj@alpconv.org

Wolfger Mayrhofer, namestnik generalne sekretarke
Jeziki: nemščina, angleščina, francoščina, italijanščina, španščina, ruščina
Izobrazba: doktorat iz prava, filozofije in slavistike (Dunaj in Innsbruck, Avstrija, in Moskva, Rusija); magisterij iz evropske integracije in javne uprave
+43 (0)512 588 589 17
wolfger.mayrhofer@alpconv.org

Alice Beck, projektna sodelavka 
Jeziki: nemščina, angleščina, francoščina
Izobrazba: diploma iz etnologije Evrope (Innsbruck, Avstrija); magisterij iz socialne in kulturne antropologije (Dunaj, Avstrija)
+43 (0)512 588 589 18
alice.beck@alpconv.org  

Vera Bornemann, projektna sodelavka 
Jeziki: nemščina, angleščina; uči se francosko 
Izobrazba: diploma iz geografije (Mainz, Nemčija) 
+43 (0)512 588 589 25
vera.bornemann@alpconv.org  

Stefano Chelo, projektni sodelavec
Jeziki: italijanščina, angleščina, španščina, portugalščina
Izobrazba: diploma iz prava (Sassari, Italija); magisterij iz diplomatskih študij (Rim, Italija) 
+39 0471 055 363
stefano.chelo@alpconv.org

Lisa Ellemunter, projektna sodelavka
Jeziki: nemščina, italijanščina, angleščina, francoščina, španščina 
Izobrazba: diploma iz družbenih ved in mednadnih odnosov (Rim, Italija): magisterij iz mednarodnih odnosov in diplomacije (Leiden, Nizozemska) 
+43 (0)512 588 589 22
lisa.ellemunter@alpconv.org

Giulia Gaggia, projektna sodelavka
Jeziki: italijanščina, nemščina, angleščina, francoščina
Izobrazba: diploma iz urbanističnega planiranja (Benetke, Italija); magisterij iz okoljskega prava (Benetke, Italija); magisterij iz digitalnega PR-ja: odnosi z javnostmi in spetni mediji (Milano, Italija)
+39 0471 055 352
giulia.gaggia@alpconv.org  

Dagmar Huber, računovodkinja
Jeziki: nemščina, angleščina, italijanščina
Izobrazba: certificirana računovodkinja za nacionalne in mednarodne finančne obračune in plače (Innsbruck, Avstrija)
+43 (0)512 588 589 13
dagmar.huber@alpconv.org  

Taja Lakota, Ekipa slovenskega predsedovanja
Jeziki: slovenščina, angleščina, italjanščina, nemščina
Izobrazba: Diplomatka mednarodnih odnosov(Ljubljana, Slovenija), magistrica poslovnih ved (Ljubljana, Slovenija),
+386 40 88 4321
Taja.Lakota@alpconv.org

Nathalie Morelle, koordinatorka vsebinskega dela
Jeziki: francoščina, nemščina, angleščina, italijanščina
Izobrazba: diploma iz kemijskega inženiringa (Paris, Francija); doktorat iz biofizike (Grenoble, Francija)  
+43 (0)512 588 589 39
nathalie.morelle@alpconv.org

Živa Novljan, projektna sodelavka
Jeziki: slovenščina, angleščina, nemščina 
Izobrazba: diploma iz geografije (Ljubljana, Slovenija); magisterij iz okoljske in fizične geografije ter uporabne geoinformatike (Ljubljana, Slovenija)
+43 (0)512 588 589 21 
ziva.novljan@alpconv.org

Jaqueline Rauscher, asistentka generalne sekretarke - na porodniškem dopustu
Jeziki: nemščina, francoščina, angleščina
Izobrazba: matura na zvezni ustanovi za ekonomske poklice (Innsbruck, Avstrija) 
+43 (0)512 588 589 12
jaqueline.rauscher@alpconv.org

Laura Marie Wittkopp, projektna asistentka / asistentka generalne sekretarke
Jeziki: nemščina, angleščina, uči se francosko
Izobrazba: diploma iz političnih znanosti (Innsbruck, Avstrija), magisterij iz mednarodne politike in mednarodnega prava (Kiel, Nemčija)
+43 (0)512 588 589 12
laura.wittkopp@alpconv.org

Stephanie Wolff, sodelavka za komunikacijo
Jeziki: angleščina, nemščina, francoščina; uči se italijansko
Izobrazba: diploma iz političnih znanosti in mednarodnih odnosov (Bath, Združeno kraljestvo); magisterij iz upravljanja narave, družbe in okolja  (Oxford, Združeno kraljestvo)
+43 (0)512 588 589 15
stephanie.wolff@alpconv.org

Zarja Bašelj, pripravnica
Jeziki: slovenščina, angleščina
Izobrazba: končuje diplomo iz turizma (Portorož, Slovenia)
zarja.baselj@alpconv.org

Trenutno ni prostih delovnih mest.

 

Stalni sekretariat redno nudi priložnosti za pripravništva. Veseli smo vseh samoiniciativnih prijav za pripravništvo za trajanje približno 5 mesecev.

Kandidati morajo biti državljani ene izmed držav pogodbenic Alpske konvencije ali članic Evropske unije. Vsaj enega izmed uradnih jezikov Alpske konvencije morajo govoriti na nivoju maternega jezika (oz. na primerljivem nivoju) in imeti dobro znanje angleščine.

Če te priložnost zanima in ustrezaš navedenim kriterijem, nam pošlji svoj življenjepis in motivacijsko pismo na internships@alpconv.org.

 

X

We are using cookies.

We are using cookies on this web page. Some of them are required to run this page, some are useful to provide you the best web experience.