Intranet 
SearchGo Search




SODELAVCI STALNEGA SEKRETARIATA - INNSBRUCK IN BOLZANO/BOZEN

 
ambasador Markus Reiterer, generalni sekretar (CV)

Jeziki: angleščina, francoščina, nemščina; uči se italijansko
Izobrazba: Pravna fakulteta (Dunaj, Avstrija)
Tel: +43-512-588589
Email: markus.reiterer@alpconv.org

Marianna Elmi, namestnica generalnega sekretarja
Jeziki: italijanščina, angleščina, nemščina, francoščina, španščina
Izobrazba: diploma iz sociologije (Trento, Italija); doktorat s področja javne uprave in upravljanja (Rim, Italija)
Tel: +39-0471-055364; +43-512-588589-43
Email: marianna.elmi@alpconv.org
 
Vera Bornemann, projektna uradnica

Jeziki: nemščina, angleščina; uči se francosko 
Izobrazba: diploma iz geografije (Mainz, Nemčija)
Tel: +43-512-588589-25
Email: vera.bornemann@alpconv.org  
Lisa Ellemunter, projektna uradnica
Jeziki: nemščina, italijanščina, angleščina, francoščina, španščina
Izobrazba: diploma iz družbenih ved in mednadnih odnosov (Rim, Italija), magisterij iz mednarodnih odnosov in diplomacije (Leiden, Nizozemska)
Tel: +43-512-588589-18
EMail: lisa.ellemunter@alpconv.org
 
Taja Ferjančič Lakota, Uradnica za odnose z javnostmi - na porodniškem dopustu

Jeziki: slovenščina, angleščina, italijanščina, uči se nemško
Izobrazba: diplomantka mednarodnih odnosov (Ljubljana, Slovenija); magistrica managementa (Ljubljana, Slovenija)
Tel: +43-512-588589-0
Email: communications@alpconv.org
 
Giulia Gaggia, projektna uradnica

Jeziki: italijanščina, nemščina, angleščina, francoščina
Izobrazba: diploma iz urbanističnega planiranja (Benetke, Italija); magisterij iz okoljskega prava (Benetke, Italija)
Tel: +39-0471-055352
Email: giulia.gaggia@alpconv.org 
 
Dagmar Huber, računovodkinja

Jeziki: nemščina, angleščina, italijanščina
Izobrazba: Certificirana računovodkinja za nacionalne in mednarodne finančne obračune in plače (Innsbruck, Avstrija)
Tel: +43-512-588589-13
Email: dagmar.huber@alpconv.org
 
Wolfger Mayrhofer, pravni svetovalec

Jeziki: nemščina, angleščina, francoščina, italijanščina, ruščina
Izobrazba: doktor prava, študij filozofije in slavistike (Dunaj in Innsbruck, Avstrija in Moskva, Rusija); podiplomski tečaj „Evropska integracija za javno upravo"
Tel.: +43-512-588589-17
Email: wolfger.mayrhofer@alpconv.org  
Nathalie Morelle, projektna uradnica
Jeziki: francoščina, nemščina, angleščina, italijanščina
Izobrazba: diplomirana inženirka kemije (Paris, Francija), doktorat iz biofizike (Grenoble, Francija)  
Tel.: +43-512-588589-39
Email: nathalie.morelle@alpconv.org
Aureliano Piva, projektni uradnik
Jeziki: italijanščina, angleščina, nemščina, španščina
Izobrazba: diploma iz družbenih ved in sociologije (Trento, Italija); magisterij iz evropskih in mednarodnih študij (Trento, Italija)
Tel: +39-0471-055367
Email: aureliano.piva@alpconv.org
 
Jaqueline Rauscher, asistentka generalnega sekretarja
Jeziki: nemščina, francoščina, angleščina
Izobrazba: matura na zvezni ustanovi za ekonomske poklice (Innsbruck, Avstrija)
Tel: +43-512-588589-12
Email: jaqueline.rauscher@alpconv.org
 
Victoria Pirker, sodelavka za podporo francoskemu predsedstvu
Jeziki: nemščina, francoščina, angleščina, italijanščina
Izobrazba: diploma iz poličičnih znanosti (Innsbruck, Avstrija, in Paris, Francija)
Tel: +43-512-588589-11
Email: victoria.priker@alpconv.org
Živa Novljan, projektna uradnica
Jeziki: slovenščina, angleščina, nemščina
Izobrazba: diploma iz geografije (Ljubljana, Slovenija)
Tel: +43-512-588589-21
Email: ziva.novljan@alpconv.org
Mathias Cox, pripravnik
Jeziki: nizozemščina, francoščina, angleščina, uči se nemško
Izobrazba: diploma iz geografije (Bruselj, Belgija)
Tel: +43-512-588589-22
Email: mathias.cox@alpconv.org

<<